Navigace

Obsah

Připomínky k jízdním řádům autobusů č. 329 a 686.

Typ: ostatní
Připomínky k jízdním řádům autobusů č. 329 a 686. 1 Vážení spoluobčané, sousedé,
příměstská hromadní doprava v naší obci je již téměř dva roky zajišťována dvěma autobusovými linkami. Autobusovou linkou číslo 329 je naše obec spojena s Prahou a další autobusová linka 686 nás spojuje s železničními nádražími v Úvalech či Říčanech.

Je možné, že někteří z Vás cestujících, by uvítali nějakou změnu v jízdním řádu zmíněných linek. Pokud tomu tak je, máte ode dneška až do 20. 8. 2024 čas na zaslání Vašich připomínek a námětů na změny na naší mailovou adresu e-podatelna@obeczlata.cz.

Organizátoři dopravního systému hromadné dopravy Pražské integrované dopravy firmy IDSK (Integrovaná doprava Středočeského kraje) a ROPID (Regionální organizátor Pražské integrované dopravy) připravují, stejně jako v minulých letech, změnu jízdních řádů autobusových linek v Praze a Středočeském kraji. Změna v jízdních řádech autobusových linek 329 a 686 se chystá k 15. 12. 2024, ale již dnes najdete na linku https://www.autobusy2024.idsk.cz/ stávající i aktualizované jízdní řády autobusových linek číslo 328 a 686 k Vašemu připomínkování. Prosím Vás o jejich kontrolu a případné připomínkování. Své případné připomínky formulujte v souladu s doporučeními pracovníky IDSK na zmíněných webových stránkách (… mimo jiné např. prioritou je zachovat návaznost autobusových a železničních jízdních řádů, umožnit zákonné přestávky pro řidiče a sestavit jejich turnusy, zachovat návaznost na školní vyučování, směnné provozy … dále cituji pracovníky IDSK “jízdní řád představuje ve své finální podobě jakýsi průsečík mezi všemi požadavky v rámci zajištění provozu busů po dopravní i ekonomické stránce“). Následně připomínky zašlete nejpozději do 20. 8. 2024 včetně na mailovou adresu e-podatelna@obeczlata.cz.

Vaše připomínky zpracujeme za všechny občany obce Zlatá do formy „hromadné připomínky“ a odešleme odpovědným pracovníkům IDSK, a to nejpozději do 25. 8. 2024.


Vytvořeno: 24. 6. 2024
Poslední aktualizace: 24. 6. 2024 19:08
Autor: Obec Zlatá