Úpravy jízdního řádu

Úpravy jízdního řádu 1 Před nedávnem jsme vás požádali o připomínky k jíznímu řádu autobusové linky 686. Vaše připomínky byly projednány a předány odpovědným osobám organizátora dopravy. Akceptované připomínky budou součástí změn od 10. 12. 2022. Věříme, že mezi nimi odhalíte i ty vaše.

Dobrý den pane Prošku,

navazuji tímto na náš tel. rozhovor z minulého týdne a v příloze „Sumář připomínek …“, tak jak jsme se dohodli, Vám zasílám připomínky k provozu a především k jízdnímu řádu linky busu č. 686 a dalším, které jsme zaznamenali po celkem krátké době jejího provozu od 1. září 2022.

Děkuji předem za čas a úsilí, které budete věnovat nastudování připomínek, jejich vyhodnocení a případnému začlenění do „nového JŘ“.

Dále děkuji předem za informace, jakým způsobem bylo s našimi připomínkami naloženo.

Jan Horký

obec Zlatá