Navigace

Obsah

Volby do zastupitelstva obce 2022

Typ: ostatní
Volby do zastupitelstva obce 2022 1Vážení spoluobčané, děkujeme Vám za Vaši účast na volbách do obecního zastupitelstva naší obce. Jsme rádi, že jste k volbám přistoupili s velkou zodpovědností a svojí vysokou účastí jste vyjádřili, že Vám další vývoj obce není lhostejný.

Během krásné slunečné soboty, která lákala spíše k výletu nebo práci na zahrádce, vhodilo 128 z Vás svůj volební lístek do volební schránky. Účast v těchto volbách přesáhla 48%. Svými hlasy jste rozhodli, koho chcete mít v novém zastupitelstvu. Nebudeme na nic čekat a začneme pracovat jako tým pro Vás, pro naši obec. Jak jste se mohli dočíst ve "Volebním zpravodaji", hodně jsme toho v minulém volebním období zvládli, hodně rozvojových projektů je v průběhu řešení a další jsou připravené. Je zřejmé, že lze vždy najít i další projekty, které by vylepšily život v obci. Vnímáme i některé zásadní potřeby, především v oblasti školství, které jsme s dosažitelnými zdroji nebyli schopni zabezpečit. I těm se budeme samozřejmě věnovat.

O termínu ustavujícího první povolebního veřejného zasedání Zastupitelstva obce Zlatá Vás budeme brzy informovat.

odkaz na volební výsledky


Vytvořeno: 26. 9. 2022
Poslední aktualizace: 26. 9. 2022 11:19
Autor: