Navigace

Obsah

Beseda s autorem grafických návrhů znaku a vlajky obce Zlatá

Typ: ostatní
Beseda s autorem grafických návrhů znaku a vlajky obce Zlatá 1Vážení spoluobčané, sousedé,

starosta obce Zlatá pan L. Přibyl a zastupitelé P. Rak, M. Mezihorák a J. Horký si Vás dovolují pozvat v pátek 21. června od 19 hodin do hospůdky „U Hasičů“.

Na programu je beseda s autorem grafických návrhů znaku a vlajky obce Zlatá heraldikem panem Stanislavem Kasíkem.

Vážení spoluobčané, sousedé,

starosta obce Zlatá pan L. Přibyl a zastupitelé P. Rak, M. Mezihorák a J. Horký si Vás dovolují pozvat v pátek 21. června od 19 hodin do hospůdky „U Hasičů“.

Na programu je beseda s autorem grafických návrhů znaku a vlajky obce Zlatá heraldikem panem Stanislavem Kasíkem.

Podkladem pro besedu je 13 stránkový text „Poznámky k návrhům obecního znaku a vlajky“, tj. vysvětlení a zdůvodnění pana heraldika, jaké podněty jej vedly k vytvoření konečných grafických návrhů. Vše zmíněné Vám doporučujeme před besedou prostudovat na našich obecních webových stránkách www.obeczlata.cz. Je zde k dispozici 7 návrhů znaku obce a ke každému znaku obce další 2 příslušné návrhy vlajky. Tyto podklady budou v několika kopiích k Vašemu nahlédnutí a prostudování před besedou v hospodě. Všechny grafické návrhy jsou uvedeny také v záhlaví této pozvánky.

Cílem besedy je vybrat ze všech návrhů znaku a vlajky naší obce ten nejhezčí, nejvhodnější. Pokud se nemůžete besedy zúčastnit, a přesto máte k návrhům znaku a vlajky co říci, můžete svůj návrh zasílat také mailem na adresu e-podatelna@obeczlata.cz, a to do středy 19. června včetně.

 

Děkujeme, že nám pomůžete. Zastupitelé obce Zlatá.


Přílohy

Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 13. 6. 2019 15:59
Autor: Obec Zlatá