Navigace

Obsah

Desinfekce ve schránkách

Typ: ostatní
sanosilStarosta Zlaté spolu s dalšími starosty okolních obcí přípravek Sanosil S003 Ag (založen na peroxidu vodíku a stříbru) zajistili v omezeném množství. Spolu s popisem a návodem k použití, např. pro prodloužní použitelnosti vaší roušky, byl distribuován jen mezi trvale hlášené obyvatele naší obce s vyšším rizekem ohrožení Covid 19.

Zatímco nabídka roušek je zde široká a materiálu k jejich výrobě máme ve skříních dostatek, chemii k výrobě obdobného přípravku najdeme málokdo. Pokud budou obdarovaní (i jiní potřební) potřebovat doplnit svou lahvičku, nechť se s důvěrou obrátí na starostu. Na doplnění se můžete stavit v servisu u křížku.
V blízké době bude k dispozici další desinfekce na lihové bázi ze státní distribuce. Budeme vás informovat.


Vytvořeno: 6. 4. 2020
Poslední aktualizace: 7. 4. 2020 09:58
Autor: Obec Zlatá