Navigace

Obsah

Jednání o odkupu infrastruktury v obci Zlatá

Typ: ostatní
Vážení spoluobčané, sousedé,

dovolujeme si vás informovat, že obecní zastupitelstvo ustanovilo pracovní skupinu ve složení Josef Černohous, Pavel Rak a Jan Kobylka. Jejich úkolem bude oficiální zastupování naší obce v již započatém jednání s právním zástupcem majitelů infrastruktury ve Zlaté.

Nově zvolené obecní zastupitelstvo i majitelé infrastruktury jsou ochotni pokračovat v jednání, jehož cílem je stanovit oboustranně přijatelné podmínky pro převzetí – odkup veškeré infrastruktury v obci Zlatá, jejímž majitelem není obec Zlatá (tzn. ČOV, vodovod ve Zlaté I, kanalizace ve Zlaté I a ve Zlaté III, inženýrské sítě pod silnicí II/101 a pozemky, na kterých jsou vybudovány vozovky ve Zlaté I a Zlaté III).

Dále jsme se na pracovní schůzce zastupitelstva dohodli, že zastupitelé připraví nejpozději do konce tohoto roku 2018 podklady pro další jednání skupiny, tj. rozvahu finančních možností obce Zlatá.

Věříme, že tento konstruktivní postup zastupitelů je pro budoucnost naší obce dobrou volbou.

Vaši zastupitelé

Vytvořeno: 10. 12. 2018
Poslední aktualizace: 12. 12. 2018 20:53
Autor: