Komunikace a sítě Zlatá I.

Komunikace a sítě Zlatá I. 1 V průběhu posledního roku byla vedena jednání o zajištění infrastruktury v části obce Zlatá 1 a 3. Smlouvy na zakoupení infrastruktury jsou již připravené. První verzi na zakoupení kompletu od silnic a sítí v části Zlatá 1 a 3 až po čistírnu jsme byli bohužel nuceni zahodit po odstoupení části zastupitelstva. Podle zákona o obcích máme omezené možnosti nabývání majetku. Byly dohodnuty nové smlouvy na prodej vodovodu ve Zlaté 1 a pronájem čistírny odpadních vod ve Zlaté 1, což nám zákon umožňuje. O prodej kanalizace jsme požádali konkurzního správce.
Bohužel po intervenci někoho ze Zlaté u vlastníků sítí bylo podepsání smluv odloženo na říjen, až bude po volbách.
Na čisté trubky a vodu si tedy díky popsaným okolnostem budeme muset ještě počkat.

V průběhu posledního roku byla vedena jednání o zajištění infrastruktury v části obce Zlatá 1 a 3. Smlouvy na zakoupení infrastruktury jsou již připravené.

První verzi na zakoupení kompletu od silnic a sítí v části Zlatá 1 a 3 až po čistírnu jsme byli bohužel nuceni zahodit po odstoupení části zastupitelstva. Podle zákona o obcích máme omezené možnosti nabývání majetku. Byly dohodnuty nové smlouvy na prodej vodovodu ve Zlaté 1 a pronájem čistírny odpadních vod ve Zlaté 1, což nám zákon umožňuje. O prodej kanalizace jsme požádali konkurzního správce.

Bohužel po intervenci někoho ze Zlaté u vlastníků sítí bylo podepsání smluv odloženo na říjen, až bude po volbách.

Na čisté trubky a vodu si tedy díky popsaným okolnostem budeme muset ještě počkat.

Vytvořeno: 18. 7. 2019
Poslední aktualizace: 18. 7. 2019 18:46