Navigace

Obsah

Obnovení dodávky pitné vody

Typ: ostatní
Obnovení dodávky pitné vody 1Vážení spoluobčané,

včerejší den (22.4.) nám potvrdil, že sucho se nevyhnulo ani naší obci, došlo k výraznému poklesu hladiny v hlavním vrtu. O velikonočních svátcích tak došlo k vyčerpání vodojemu o kapacitě 150 m3. Vodu jsme operativně dočerpali spuštěním nových záložních vrtů, které byly připravené pro novou změkčovací technologii. Aktuálně využíváme všechny dostupné vrty. Věříme, že při hospodárném nakládání s pitnou vodou bude i přes letní období vody dostatek. Apelujeme proto na Vás, abyste nepoužívali pitnou vodu k užitkovým účelům, zejména ve dnech volna. Važme si toho, že jsme jedna z mála obcí, která nevydala zákaz napouštění bazénů a zalévání zahrad pitnou vodou.

Vážení spoluobčané,

včerejší den (22.4.) nám potvrdil, že sucho se nevyhnulo ani naší obci, došlo k výraznému poklesu hladiny v hlavnim vrtu. O velikonočních svátcích tak došlo k vyčerpání vodojemu o kapacitě 150 m3. Vodu jsme operativně dočerpali spuštěním nových záložních vrtů, které byly připravené pro novou změkčovací technologii. Aktuálně využíváme včechny dostupné vrty. Věříme, že při hospodárném nakládání s pitnou vodou bude i přes letní období vody dostatek. Apelujeme proto na Vás, abyste nepoužívali pitnou vodu k užitkovým účelům, zejména ve dnech volna. Važme si toho, že jsme jedna z mála obcí, která nevydala zákaz napouštění bazénů a zalévání zahrad pitnou vodou.


Vytvořeno: 23. 4. 2019
Poslední aktualizace: 23. 4. 2019 23:18
Autor: Obec Zlatá