Navigace

Obsah

PF 2022

Typ: ostatní
PF2022Vážení spoluobčané,

bohužel, ani letos jsme neměli díky situaci okolo Covidu-19 mnoho šancí se na jaře či na podzim společně potkávat. Dovolte mi, abych, stejně jako v loňském roce, alespoň touto formou, poděkoval Vám, sousedům a spoluobčanům za spolupráci a zhodnotil vývoj naší obce za rok 2021.

Po celý rok jsme pracovali na dosažení stanovených cílů, koronaviru navzdory. Mám radost, že jsme zdárně započali, úspěšně provedli a uvedením do zkušebního provozu dokončili intenzifikaci naší vodárny. Nebylo jednoduché za necelý rok zrealizovat investici za 8 milionů. Výsledkem však bude kvalita vody podobná jako v okolních, mnohem větších i bohatších, obcích či městech. Přes všechny komplikace se podařila i spousta dalších aktivit - kromě zajištění běžného chodu úřadu, bezchybného účetnictví, zabezpečení podzimních voleb, organizace dvou obecních brigád, také předjarní bruslení pro naše děti, výstavba fitness stezky až po výrazný posun v jednání s investory a majiteli pozemků v lokalitě Zlatá III a příprava projektové dokumentace pro páteřní rozvody vody a kanalizace. Spousta z vás přispěla svým dílem ke společnému úspěchu obce. Děkuji proto všem, kteří se aktivně zapojili do práce pro obec, ve svém volném čase a bez nároku na odměnu. Končící rok 2021 jsme ustáli, a to i díky vaší energii, obětavosti, pracovnímu úsilí a kreativitě.

Přeji Vám do nového roku štěstí, rodinnou pohodu, pracovní úspěchy. 

Připíjím symbolicky na Vaše zdraví a těším se na spolupráci na projektech, které nás čekají v roce 2022, snad už ve standardních podmínkách.

Luboš Přibyl, starosta

PF2022


Vytvořeno: 31. 12. 2021
Poslední aktualizace: 31. 12. 2021 14:19
Autor: