Webová kamera na tříděný odpad u Křížku

Webová kamera na tříděný odpad u Křížku 1 V naší obci byla zřízena první webová kamera pro hlídání zaplnění kontejnerů na tříděný odpad a čistoty v jejich okolí.

Tato kamera je dostupná pro všechny občany na titulní stránce v pravém sloupci webových stránek obce.

Další informace níže ve článku.

Po mnoha letech stížností nad nepořádkem okolo kontejnerových míst, přes všechny snahy o umísťování informačních cedulek, aby se neodkládal tříděný odpad mimo kontejnery, jsme se rozhodli zpřístupnit dálkový pohled na první ze tří míst u nás v obci.

Než se vydáte na procházku odnést svůj tříděný odpad, můžete se v klidu z pohodlí domova podívat, jak vypadá místo na odkládání tříděného odpadu, abyste se nekodrcali cestu k popelnicím, a pak nezjistili, že již jsou plné, a vzteky poté neházeli tento tříděný odpad za ohradu kontejnerů, tak jako se tomu nyní děje.

Obraz z kontejnerového místa "u Křížku" se nyní přenáší živě na webové stránky na titulní stránku, kde se každý může podívat, jak místo vypadá.

Aktuálně se jedná o první a zároveň zkušební provoz, který plánujeme za nějakou dobu vyhodnotit, a rozhodnout se, zda pokračovat, třeba na rozšíření na další dvě místa či nikoli.

Budeme rádi za veškeré podměty, které můžete směřovat na obecní úřad.

Vytvořeno: 5. 9. 2021
Poslední aktualizace: 8. 9. 2021 19:07