Navigace

Obsah

Zřízení dětské skupiny

Typ: ostatní
Zřízení dětské skupiny 1 Informace o zřízení dětské skupiny naleznete níže v článku.

Jak jsme vás již informovali, snažíme se zřídit dětskou skupinu v naší obci. Využili jsme výzvy Ministerstva práce a sociálních věcí (dále MPSV), které vypsalo získání možné dotace pro rozvoj obcí do 2000 obyvatel v rámci tematického zadání „ Veřejná infrastruktura“.

Přesto, že sepsání žádosti je nad míru složité a komplikované, se všichni zastupitelé snaží situaci řešit tak, abychom žádost mohli podat. Samotná výzva pro její složitost byla několikrát upravována (změna parametrů) a dokonce byly již třikrát posunuty termíny MPSV pro její podání. Nyní prozatím platí termín podání žádosti do 28.6.2024. Doba realizace byla rovněž posunuta do 31.3. 2026.

V současné době uvažujeme o možnosti zakoupení jedné nemovitosti ve Zlaté tak, aby vyhovovala z velké části výzvě s tím, že by bylo možné stavbu na základě projektu přizpůsobit kladeným požadavkům. Např. vybudování venkovního únikového schodiště. Rovněž jsou nutné navrhnout a po té realizovat v dotyčném projektu energetické úspory.

To jsou pouze stručné informace. Držte nám palce, aby se nám podařilo zdolat obtížné části projektu a podat žádost do stanoveného termínu.

O průběhu vás budeme informovat.

 

Luboš Přibyl, starosta

PhDr. Et Mgr. I. Kohoutová, Ph.D., zastupitelka


Vytvořeno: 17. 1. 2024
Poslední aktualizace: 17. 1. 2024 18:05
Autor: Obec Zlatá